Форма замовлення

ua

Фільтри салону

Фільтри салону призначені для затримання як можна більшої кількості забруднень, які знаходяться в повітрі, таких як: сажа, пил або квітковий пилок. Останнім часом значно підвищився рівень усвідомлення серйозності забруднень повітря та їх негативного впливу, як на водія, так і на пасажирів. Кількість легкових і вантажних автомобілів, а також спеціального обладнання, оснащеного системами кондиціонування повітря або, при їх відсутності, спеціальною кишенею для фільтру, постійно зростає. Фільтр салону є ключовим елементом всієї системи вентиляції салону, системи обігріву і розморожування. Брудний, або забитий фільтр салону скорочує надходження повітря, що може призвести до порушення роботи окремих елементів системи. Тому так важливо регулярно міняти фільтр салону, не менше одного разу на рік.


Користь від застосування фільтрів салону марки WIX:

  • Застосування синтетичних волокон, стійких до впливу вологи (зберігають свою форму і параметри)
  • Антисептичні властивості фільтруючого матеріалу, що обмежують розвиток мікроорганізмів і процеси розкладання забруднень, накопичених у фільтрі
  • Спеціальна підготовлену поверхню активованого вугілля (1 г вугілля відповідає поверхню площею близько 900 м2), що дозволяє затримання величезної кількості газів, таких як: озон, сірка або двоокис вуглецю.