Форма замовлення

ua

Компания WIX Filters

Компанія WIX Filters була заснована в 1939 році Джеком Вікс і Полом Крошоу в місті Гастонія, США. На сьогоднішній день фірма є одним з найбільших виробників і дистриб'юторів фільтрів для моторизації, моторних машин і устаткування.

WIX Filters входить до складу міжнародного автомоторного концерну «Affinia Group», що є частиною американської фінансової корпорації «The Cypress Group" з місцезнаходженням у Нью-Йорку. Зайнявши лідируючі позиції на ринку Північної Америки, фірма WIX Filters почала експансію на міжнародні ринки. На сьогоднішній день фірма має 13 заводів, розташованих в США, Польщі, Венесуелі, Мексиці, Китаї, Бразилії і в Україну. На всіх фірмах, що входять до складу концерну, впроваджені системи управління якістю, що відповідають стандартам ISO/TS16949/14001.

Заводи відповідають за дистрибуцію кожної з груп товарів, кожен з заводів має також свій відділ досліджень. В основі успішного розвитку WIX Filters завжди лежали інноваційні розробки, починаючи з першого запроектованого і запатентованого фільтра типу «spin-on», наступних нових ліній фільтрів spin-flow, проточних фільтрів, і закінчуючи осушувачами типу Aqua-check, заснованими на полімерних технологіях.

Фірма «WIX Filters» пропонує понад 6 000 типів фільтрів, що застосовуються у легкових і вантажних автомобілях, сільському господарстві, промисловості, спеціальних машинах та інших транспортних засобах.

Завдяки досвіду в проектуванні фільтрів, що застосовуються в гоночних автомобілях, а також завдяки тісній співпраці з такими гонщиками як Джо Гіббс і Річард Петі, фірма «WIX Filters» стала єдиним ліцензованим постачальником фільтрів для автогонок NASCAR.

Чому саме WIX Filters? Товари найвищої якості, зручний у використанні каталог, гарне сервісне обслуговування, наявність сучасної дистрибутивної мережі роблять «WIX Filters» світовим лідером ринку фільтрів у сегменті запчастин, а також серед постачальників фільтрів на ринок оригінального обладнання (OE).
Будучи перевіреним і надійним постачальником фільтрів для оригінального устаткування і оригінальної комплектації (OE) в Автомоторній промисловості, «WIX Filters» поставляє свою продукцію таким фірмам, як:

CHRYSLER, FIAT, FORD, JAGUAR, LAND ROVER, LOTUS, ROVER, NISSAN, OPEL, SAAB, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA і VOLKSWAGEN Group., А в сегменті важкої промисловості вона є постачальником для:
AGCO, BOMBARDIER, CASE, NEW HOLLAND, CATERPILLAR, FREIGHTLINER, HYDAC, JOHN DEERE, MASSEY FERGUSON-, NISSAN INDUSTRIAL, WAUKESHA, YALE.


Фільтри «WIX», призначені спеціально для ринку запчастин, проводяться з дотриманням тих же стандартів, що і продукція, вироблена для оригінального обладнання (OE). Успіхи та результати, досягнуті на сьогоднішній день «WIX Filters», дозволяють з оптимізмом дивитися в майбутнє. Основним завданням фірми є збереження позиції одного з найбільших в світі виробників і дистриб'юторів фільтрів для моторизації, моторних машин і устаткування.